» Vypnout přístupný režim «
  • Domů
  • Zpět
  • Vpřed
  • Dnes 22 °C zataženo
    21. 7. 20245:26 Svátek má
    Vítězslav

POZVÁNKA: Blíží se 1. květen a s ním slavnostní odemykání Baťova kanálu

Hledáte program na 1. května? Přijďte s námi slavnostně odemknout Baťův kanál a užijte si rodinný den plný zábavy, hudby a dobrodružství v přístavu ve Veselí nad Moravou.

První květnový den patří tradičně symbolickému odemykání Baťova kanálu, kterým se oficiálně zahajuje plavební sezóna. Program probíhá v různých přístavištích, avšak hlavní událost bývá pouze jedna a její hostitel se každoročně střídá. Letos se hlavní událost koná právě ve Veselí nad Moravou a je spojena s bohatým doprovodným programem nejen pro rodiny s dětmi. Startujeme ve 14 hodin.

Zapomeňte na nudu. Přijďte si poslechnout živou hudbu v podání kapel WBand a mladých nadějí ze ZUŠ (rocková a dechová hudba).

Ale to není vše. Čekají na vás zhruba padesátiminutové vyhlídkové plavby lodí Danaj, díky kterým budete moct prozkoumat okolí z jiné perspektivy. Zakupte lodní lístky již nyní s předstihem a nespoléhejte se, že budou k dostání na místě. Přívoz na hvězdárnu vás naopak zaveze na místo, kde bude možné objevovat kouzla vesmíru, a i nejmenší se rozhodně nudit nebudou.

Pro rodiny s dětmi máme připraven speciální program od lektorů DDM Veselí nad Moravou, a to s hrami, soutěžemi či zábavnými aktivitami. Malé dobrodruhy může oslovit třeba skákací hrad, malování na obličej nebo lovení rybiček. Bezpečnou zábavu pro všechny děti nabízí také Lanové centrum, které 1. května zahajuje provoz. Po absolvování různých činností je možné získat razítka, která se následně promění v tajnou odměnu.

Technicky založení návštěvníci zase ocení dynamickou ukázku plavidla Jožin, které představí Povodí Moravy. Milovníkům zvířat naopak srdce zaplesá při projížďce na voze taženém koňmi.

V případě, že budete mít chuť něco zakousnout či se osvěžit, nezapomeňte ochutnat místní speciality či lahodná piva z lokálních pivovarů, které budou po celou dobu k dostání ve stáncích nebo v nově otevřeném bistru.

Tak co říkáte, připojíte se k nám a užijete si pohodové odpoledne ve veselském přístavu? Ve středu 1. května od 14 hodin se budeme těšit!

Kiosek nemá připojení k internetu, obsah nemusí být aktuální a některé funkce jsou nedostupné!
Úřední deska DigiDay Czech s.r.o. Aktivujte dotykem
Režim úklidu aktivován!

Deaktivace za 30 vteřin.